• Telefon: +90 542 304 4796

  • E-Mail: erkennakliyat17@gmail.com

BİZDEN HABERLER

Yenice Nakliyat

                Nakliyat tecrübe isteyen sektörlerin başında gelmektedir. Evden eve nakliyat ise hem tecrübe hem de güven isteyen işlerin başında gelmektedir. Yenice Nakliyat firmamız 9 yıllık üstün tecrübe ve güvencesi ile sektördeki yerini sağlama almıştır.
                Evden eve nakliyat ekip işi olduğu bir gerçektir. Ekip ile yapılan nakliyatlar hem daha hızlı hem de daha güvenli olmuştur. Ekip ile yapılan nakliyatlarda iş paylaşımı sebebi ile hız artışı bir gerçektir. Firmamız hem eşyaları toplama hem yerleştirme hem de montaj işleri için ayrı ayrı elemanlar kullanarak kısa süre içerisinde daha fazla iş yapma gereği duyacaktır.

Kalite Güvencesiyle Nakliyat
                Yenice Nakliyat olarak bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerin başında kalite gelmektedir. Kaliteli bir iş her zaman müşterilerde olumlu bir izlenim bırakacaktır. İşlerimizi kaliteli yaparak sektörümüzde liderlik hedefleyen firmamız aynı zamanda müşterilere karşıda olumlu izlenim yaratacaktır.

                Firmamız yaptığı işlerde yurt dışında getirdiği özel naylonlar kullanarak standart hizmetlerin dışına çıkmıştır. Bu özel naylonlar sayesinde çizilme neredeyse olmamaktadır. Firmamız müşterilere ait eşyaları bizzat kutuluma işlemini yapmaktadır. Buradaki amaç standart kutuların yırtılma eşyaların kırılma riskini önlemektir. Özel yaptırılan kutular sayesinde eşyalar daha güvenli şekilde taşınmaktadır. Bu işlem oldukça güvenli olup sektörde diğer firmalardan bizi ayıran en büyük özelliklerden biri olarak bilinmektedir.

Zamanında Nakliyat

                Yenice Nakliyat olarak zaman hem bizler için hem de müşteriler için oldukça önem taşımaktadır. Firmamız müşteriler ile iş öncesi yapılan sözleşmede mutlaka başlangıç tarihi ve saati yazmaktadır. Aynı zamanda bitiş tarihi ve saati yazmaktadır. Bu tarih ve saatler içerisinde tüm işleri firmamız bitirip müşterilerine güvenle eşyalarını teslim etmektedir.

                Zamanında nakliyat yaparak müşterilerde olumlu bir izlenim yaratan firmamız yol koşullarına bağlı olarak zamanlamada gecikmeler yaşanmaktadır. Özellikle şehirlerarası nakliyat işlemlerinde gecikmeler olabilmektedir. Firmamız gecikmelerin önüne geçmek için her zaman ekstra çaba sarf etmektedir.

 

Şehirlerarası Nakliyat

                Yenice Nakliyat olarak sadece ilimiz genelinde değil aynı zamanda şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde belli başlı dikkat edilmesi gereken kurallar varır. Bu kuralların başında firmaların belgeleri olması gerekmektedir. Firmamız tüm belgeleri tamamlanmış ve tüm araçları kontrol işlemlerinden düzenli geçilirmiştir. Her türlü yol koşuluna uyum sağlayacak araç ve personellerimiz ile güvenle taşımacılık işlemi yapılmaktadır.

                Firmamız şehirlerarası taşıma işlemi yaparken keşif görevine çıkmaktadır. Keşif görevinde hem eski adres hem yeni adres de mutlaka keşif yapılmaktadır. Bu keşiflerde asansör kurulup kurulmayacağı, asansörün nereye kurulacağı, çevre şartları gibi hususlar dikkate alınmaktadır. Firma olarak çevre şartlarına dikkat etmekteyiz. Sabah 10’dan önce akşam 8’den sonra taşıma işlemi yapmayarak çevreye rahatsızlık vermeyen nadir firmalardan biri olarak bilinmekteyiz.

 

 

            

   Arası    Kilometredir.