• Telefon: +90 542 304 4796

  • E-Mail: erkennakliyat17@gmail.com

BİZDEN HABERLER


EZİNE NAKLİYAT

İstanbul sadece ülkemizin değil dünyanın da en güzel, en olağanüstü kentlerinden bir tanesi. Kendisine has bir güzelliği, bir başkalığı var. İki ayrı kıtanın toprakları üzerinde olan ender kentlerden bir tanesi. Dahası çok farklı medeniyetlere beşiklik etmiş kentin gerek Anadolu yakasında gerek Avrupa yakasında birbirinden güzel kentleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Bakırköy.

Avrupa yakasının en gözde kentlerinden bir tanesi. Nitekim EZİNE NAKLİYAT konusunda da öne çıkıyor ki bunun da çok farklı sebepleri var. Bunun en başında gelen sebeplerinden bir tanesi de kentin yapısı ve sürekli olarak bir sirkülasyon var. Öğrenciler, memurlar, farklı sektörde çalışanlar ilçenin değişik mahalleleri arasında göçler yaşıyor.

Bazen başka bir eve kiracı olarak çıkmak için, bazen kendi evlerini alarak taşınıyorlar ki böylesi bir durumda da kişiler kendi eşyalarını kendileri taşıyamayacakları için taşımacılık firmalarından hizmet alıyorlar. Zira taşınma işi meşakkatli ve zaman alıcı yorucu bir iş. O yüzden eşyaların toplanması sırasında bile böylesi bir hizmet alınabiliyor.

Çalışma Alanları Nelerdir?

Her ne kadar ilk anda üstte de ifade edildiği gibi EZİNE NAKLİYAT özellikle evde eve nakliyat alanında hizmet verse de bunun yanında İstanbul’un diğer semtlerine de hizmet veren bir durumdadır. Gerek Anadolu yakasında gerek Avrupa yakasında olan tüm ilçelere ve diğer ülke genelinde il ve ilçelere hizmet verilmektedir. Keza Bakırköy ilçesinin tüm semt ve mahallerine de hizmet verilir durumdadır.

Bunun yanında sadece evde eve nakliyat değil, işyeri ofis vb. alanlarda da taşımacılık hizmeti verilir durumdadır. Eşyaların az ya da çok olması taşımacılık hizmetini değiştirmemektedir.

Taşımacılık Hizmeti Alınırken Bilinmesi Gerekenle

İster evden eve, ister şehirlerarası olursa olsun  EZİNE NAKLİYAT hizmeti alırken dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken konuların başında mutlaka alanında kendini kanıtlamış uzman kurumsal bir yapıda taşımacılık firmasından hizmet alınmalıdır. Bunun yanında ilgili yasal mevzuatlara göre gerekli belgeleri olan firmalardan taşımacılık hizmeti alınmalıdır.

Mutlaka eşya sigortası yapan bir firma olmalıdır. Zira kimi zaman düşme, kırılma, kayıp gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bunun için mutlaka eşya sigortası yapılmalıdır. Bunun yanında alanında uzman, firmanın daimi kadrosuna sigortalı olarak çalışan personellerin olduğu firmalardan hizmet alınması gerekir. Seri, kaliteli teknolojik alt yapısı olan firmalardan hizmet alınması önem arz eder.

Fiyat Skalası Hakkında

Yukarıda bu bilgileri verdikten sonra EZİNE NAKLİYAT fiyatlarının bilgisini vermek gerekir ise baştan net bir rakam vermek söz konusu değildir. Fiyatları etkileyen farklı parametreler vardır. Bunun için nakliyat firması öncelikli olarak müşteri ile görüşür. Gerekli analizleri yapar ve sonrasında o taşımacılığa dair bir fiyat ortaya çıkar. Asla tek bir sabit fiyat geçerli değildir. Firmalar çalışacak kişi sayısına göre, eşya miktarına ve aradaki mesafeye göre fiyat verirler.

   Arası    Kilometredir.