• Telefon: +90 542 304 4796

  • E-Mail: erkennakliyat17@gmail.com

           Firmamız 8 yıldır hem ülkemizde hem de uluslararası alanda 25 tam donanımlı araçlar dondurulmuş gıda nakliyesinde hizmet vermektedir. Firmamızın ismi uluslararası alanda oldukça duyurmuş bir şirkettir. Çanakkale nakliyat olarak ülkemizde ve uluslararası anlamda sayısı işleri ile sektörün önde gelen ve en önemli firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

            Firmamızda güven, hız, müşteri memnuniyeti, gıda sağlığı en önemli unsurların başında gelmektedir. Firmamız acil ve standart olmak üzere müşterilerimize 2 adet paket sunmaktadır. Bu paketlerin içerisinde çeşitli ödeme seçenekleri mevcuttur. Paketler doğrultusunda teslimat işlemi başarı ile yapılmaktadır. Çeşitli seçeneklerimiz sayesinde müşteri memnuniyeti oldukça yüksek seviyededir.

 

Çanakkale Nakliyat Araçlarımız ve Teslimat

            Çanakkale nakliyat olarak bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik 5 aracımızın tam donanımlı ve teknolojik yeterlilikte olmasıdır. Araçlarımızın tümünde uydu takip sistemi, bilgisayar üzerinden ayarlanabilen ısıtma ve soğutma sistemleri ve aynı zamanda müşterilerin ürünleri takip edebileceği mobil uygulama mevcuttur.
            Firmamız da tam donanımlı ve teknolojik araçların olmasının yanı sıra farklı teslimat türleri de mevcuttur. Standart teslimatta yol boyunca uluslararası sürüş saati dikkate alınarak yapılan teslimat veya acil olarak bilinen çift şoför ile yapılan molasız hızlı teslimat olarak müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca tüm işlerimizde olduğu gibi sigorta ve sözleşme yapılmaktadır.

            Müşterilerimize sunduğumuz farklı ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. İster nakit ister çek ister ise taksitlendirme yaparak ödeme yolunda müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız.

            Çanakkale nakliyat olarak tüm araçlarımızı ve donanımlarını seferlerden önce düzenli kontrollerden geçirmekteyiz. Her türlü yol ve hava koşullarına uygun olarak sefere çıkarmaktayız. Firmamız ayrıca yükleme işleminden, yol boyunca ve indirme işlemine kadar çalışan tüm uzman personellerin eğitimlerini tamamlamış ve sertifika sahibi olmasına büyük önem vermektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran bir diğer özellik ‘de budur.

Dondurulmuş Gıda Tecrübe İster
            Çanakkale nakliyat olarak dondurulmuş meyve, sebze, et ürünleri, deniz ürünleri, hazır gıdalar başta olmak üzere hazır yemek, dondurma ve diğer her türlü dondurulmuş gıdaları uygun ortam sıcaklığında müşteri gözetiminde başarı ile taşımaktayız. Tam donanımlı araçlarımız sayesinde uygun derecelerde bozulmadan güvenle taşıma işlemlerini yapmaktayız.

            Firmamız uluslararası standartlara uygun şekilde her türlü taşıma işlemini sorunsuz olarak yapmaktadır. Taşıma işlemi ürünlerin araçlara uzman personelimiz sayesinde yüklenerek başlar. Araç yola çıkmadan önce gerekli güvenlik önlemleri alınır. Alınan önlemlerden sonra yine standartlara uygun derece uygulanarak araçlarımız yola çıkar.
            Yol boyunca tecrübeli şoför arkadaşlarımız ısı değerlerini kontrol eder. Müşterilerimiz ısı değerleri ile birlikte her türlü yol bilgisini mobil uygulamalarda görmektedir. Teslimat bitiminde ise yine uzman personellerimiz sayesinde ürünleri araçtan indirme işlemi tamamlanır ve teslimat işlemi biter. Tüm bu işlerde tüm uluslararası kuralları ve standartları eksiksiz uygulayarak müşteri memnuniyetine önem verilmektedir.

 

   Arası    Kilometredir.