• Telefon: +90 542 304 4796

  • E-Mail: erkennakliyat17@gmail.com

            Evden eve taşımacılık işlemleri oldukça önemli bir konu olarak bilinmektedir. Firmamız evden eve taşımacılık işlemlerinde 27 yıllık tecrübeye sahiptir. Evden eve nakliyat işlemlerinde tecrübe büyük önem taşımaktadır. Zira nakliyat işlerinde güvence müşteri için önemlidir. Önemli olmasının sebebi ise eşyalarını başkalarına teslim edecek olmasıdır.

            Firmamızda toplam 2 tanesi küçük 2 tanesi orta 4 tanesi büyük araç olmak üzere 8 araç vardır. Bu araçlar ve 3 asansör ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Asansörlerimiz 5. Kata kadar ulaşabilmektedir. Daha üst katlara asansör kiralama seçeneği ile hizmet vermekteyiz.          

            Çanakkale evden eve nakliyat olarak mutlaka müşterilerimize karşı güven önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Gerek güler yüzlü hizmet anlayışı gerek ise zamanında teslimat 27 yıldır en büyük sebeplerimiz arasında yer almıştır ve almaya da devam edecektir. Firma olarak tüm işleri sözleşme içerisinde yapmaktayız. Sözleşme olmadan hiçbir müşteri ile çalışmamaktayız.

Ücretler Neye Göre Belirlenir?

            Nakliyat firmaları arasında aynı taşımacılık işlemleri için farklı fiyatlar çıkabilmektedir. Bu farklı fiyatlar çıkması çeşitli nedenler olabilmektedir. Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize her zaman en uygun fiyatı vermekteyiz.

            Firmamız olarak dairede bulunan eşyalara, daire de bulunan montaj işlerine ve daire içerisinde yapılacak toplama işlemlerine fiyat çıkarmaktayız. Bu fiyatlandırma politikası ile tüm giderleri müşterilere gösterip güvencelerini elde etmekteyiz.

            Firmamız eşya miktarını belirleme işleminden sonra araç seçimi yapmaktadır. Araç seçiminde asansör olup olmayacağı büyük önem taşımaktadır. Asansör olması fiyatlarda farklılıklar göstermektedir.

            Araç seçim işleminden sonra mesafe önem taşımaktadır. Şehir içi ve şehir dışı nakliyat işlemlerinde mesafe fiyatlarımız farklıdır. Çanakkale evden eve nakliyat olarak şehir içi fiyatlarımız ortalama 750 TL ile 1500 TL arasında değişkenlik gösterebileceği gibi eşyası az asansör gerekmeyen mesafesi az olan yerlerde ise ortalama fiyatlarımız 300 TL ile 600 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

            Taşıma işlemi bittikten sonra bir diğer fiyat belirleme politikamız eşyaların yerleştirme işleminin yapılması ve montaj işlemleri de fiyatlarımıza dair etmekteyiz. Bu işlemlerden sonra mazot ve çalışacak işçi sayısı belirleme işlemine geçmekteyiz.

            Çanakkale evden eve nakliyat olarak tüm bu işlemleri tek fiyat çatısı altında toplayarak müşterimize sunmaktayız. Kar miktarımızı düşük tutarak sürümden kazanan bir firma olarak her zaman daha fazla ve daha iyi iş prensibini benimsemekteyiz. Bu işlemleri yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Taşıma İşleminde Asansör Faktörü

           Taşıma işleminde asansör faktörü oldukça önem taşımaktadır. Müşterilere verilecek fiyatta asansör önemlidir. Firmamız olarak 3 tane asansörümüz bulunmaktadır. Fakat yeri geldiğinde dışarıdan asansör kiralama işlemi yapılabilmektedir. Bu fiyatlandırma dairenin kaçıncı katta bulunacağı önem taşır.
Asansörler farklı boyutlarda olabilmektedir. Onuncu kata çıkan bir asansör ile üçüncü kata çıkan bir asansör fiyatı aynı değildir. Bu işlem fiyatlarımızda farklılık göstermesine neden olmaktadır.

   Arası    Kilometredir.