• Telefon: +90 542 304 4796

  • E-Mail: erkennakliyat17@gmail.com

BİZDEN HABERLER

Nakliyat Ayvacık

 

            Meyve, sebze nakliyatında en önemli detay hızdır. Bu sektörde hız olmazsa olmazların başında gelir. Hızlı olmayan bir firma meyve ve sebzenin bozulmasına sebep olabilmektedir. Meyve sebze nakliyat işlemi profesyonellik ve ekip işi olan bir nakliye işi olarak bilinmektedir. Sebze ve meyveler çabuk bozulma göstereceği için zamanında teslim edilmesi büyük önem taşımaktadır.           

            1987 Yılından beri Nakliyat Ayvacık olarak bu sektör içerisinde yer almaktayız. Sayısız tecrübelerimiz güvenli ve hızlı nakliyat garantisi sunmaktayız. Firma olarak 26 tır ve kamyon ile sektörde öncü firmaların arasında yer almaktayız. Araçlarımızda birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde nakliyatlarımızı güvenle ve bozulmadan teslim etmekteyiz.

            Nakliyat firmaları arasında öncü firmalar arasında olan Nakliyat Ayvacık araçlarında darbe ve hasarı koruyan özel güvenlik önlemleri alarak nakliyatı başarı ile teslim etme yüzdemiz oldukça yüksektir.

            Firmamız başta şehir içi olmak üzere sektörün önde gelen marketleri ve pazarcıları ile düzenli teslimatlar yapılmaktadır. Marketlere günlük taze meyve ve sebzenin gitmiş olması büyük önem taşımaktadır.

            Nakliyat Ayvacık olarak şehirler arası meyve ve sebze nakliyatlarında hız ve tazeliğin korunması firmamız olarak önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin her zaman taze meyve ve sebze istekleri olmaktadır.

Meyve, Sebzede Güven ve Hız

            Firmamız bu zamana kadar sayısı işleri başarı ile teslim etmiştir. Özellikle son dönemde artan güvenlik önlemleri ile başarı yüzdemiz daha da artmaktadır. Araçlarımızda herhangi bir kazaya karşı özel koruma sağlanmaktadır. Bu korumalar sayesinde ürünlerin hasar alması engellenmektedir.

            Firmamız araçlarının hepsinde soğutma sistemleri vardır. Soğutma sistemleri sayesinde her türlü bozulmaya karşı ekstra önlem alınmaktadır. Bu önlem sayesinde ürünler daha dayanıklı hale gelir ve teslimat sırasında herhangi bozulma kokma yaşanmaz.

            Nakliyat Ayvacık olarak hıza önem vermekteyiz. Hızlı bir nakliyat meyve, sebze işlerinde olmazsa olmazların başında yer alır. Hızlı ve güvenli bir sürüş ile hem ürünleri hem de karşıda ki araçları herhangi bir riske sokmamaktayız. Firma olarak tüm araçlarımızın kontrolleri eksiksiz ve zamanında yapılmaktadır.

Araç Bakımı ve Sürücü Kontrolleri           

            Hem araç hem ürün hem de insan güvenliği açısından sürekli araç ve şoförlerimizi kontrol altında tutmaktayız. Araçlarımız uydu takip sistemi ile izlenmekte hem firmamız hem de müşterimiz araçlarımızın nerede olduğunu görebilmektedir.
            Araçlarımızın başta fren olmak üzere akla gelebilecek her parçasını her nakliyat işleminden önce eksiksiz ve düzenli olarak kontrol etmekteyiz. Bu kontroller sayesinde araçlarımız daha güvenli olmaktadır. Güven firmamız için olmazsa olmazların başında yer almaktadır.
            Şoförlerimizi düzenli olarak kontrol etmekteyiz. Bu kontrol ile sürücü arkadaşlarımızın sağlık durumlarını düzenli olarak kontrol etmekteyiz. Ayrıca gerekli sürüş teknikleri testlerini de yaparak herhangi bir sorun olup olmadığını araştırmaktayız. Bunları yapmamızdaki temel araç başta insan güvenliği olmak üzere teslimat güvenliğini sağlamaktır.

   Arası    Kilometredir.