• Telefon: +90 542 304 4796

  • E-Mail: erkennakliyat17@gmail.com

BİZDEN HABERLER

GELİBOLU NAKLİYAT

 

Bu sektörde adını duyurmuş ve güvenilir hizmeti ile müşterilerinin birinci tercihi haline gelmiş olan firmamız, bütün nakliye taleplerinizin en doğru şekilde sonuçlanabilmesi için gayret göstermektedir. Sektördeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden Gelibolu Nakliyat, müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktadır.

Gelibolu Nakliyat, sektör için çok büyük bir önem arz edenve nakliye ile ilgili bütün işlerin en iyi biçimde gerçekleştirilebilmesinisağlayanaraçların ve ekipmanların da kaliteli, güvenilir ve kullanışlı araçlar olduğundan emin olarak hizmetimizi sunmaktayız. Bunun yanı sıra, nakliye firmamız yük ve eşyanın türüne, hacim ve ağırlığına bağlı olarak da nakliye esnasında müşterimiz için en uygun olan aracı tedarik etmektedir.

Sahip olduğumuz geniş araç filomuz ile müşterilerimize uygun olan aracı sağlayabilmemiz, Gelibolu Nakliyat olarak müşterilerimize sunduğumuz en büyük avantajlardan sadece bir tanesidir. 7/24 aktif olarak verdiğimiz hizmette sektördeki son teknolojiyi ve gelişmeleri sahada siz müşterilerimiz için uyguluyoruz. 

SORUNSUZ TAŞIMACILIK

Güvenilir ulaşım açısından ev veya iş yeri eşyalarınızı siz müşterilerimizin talepleridoğrultusunda taşımaktayız. Oldukça bilinçli ve sektörde deneyim sahibi olanbütün çalışanlarımız, çok büyük bir titizlikle ve özenle eşyalarınızın,sizin için temin edilmiş olan araçlara yüklenmesini ve adrese taşınmasını sorunsuz bir şekilde sağlamaktadır. Nakliyat işinde kusursuz ve eksiksiz hizmet beklentisini sonuna kadar karşılayan Gelibolu Nakliyat, bütün bunların yanı sıra asansörlü nakliye hizmeti alanında daöncü olmayı başarmıştır.

Hassas kategoride bulunan, değerli olan, yüksek katlı olan veya dar girişi olan eşyalarınızın taşınması sırasında hiçbir endişeye kapılmanıza gerek yok. Firmamız bu konuda da gerekenbütüntedbirleri profesyonel bir şekilde alarak gideceği yere ulaştırmaktadır.

Firmamızınsunmuş olduğu hizmetlerin arasında olan evden eve nakliyatta, mobilyaların montajlanması ve demonte gibi gerekli bir takım işlemleri yıllardır deneyim sahibi ve tecrübeli personellerimiz tarafından, müşterilerimizin isteği doğrultusundagerçekleştirilmektedir.

SİGORTA SÖZLEŞMESİ İLE GÜVENİLİR TAŞIMA

Bütün hizmet talepleriningerçekleştirebilmek ve müşterilere tam anlamıyla bir güven aşılamak için, nakliye işlemlerinin taşıma sözleşmesi ile yapılmasını uygun görmekteyiz. Firmamız, taşımacılık ve sigorta sözleşmelerini, kendi ofisinde müşterileri ile imzalamaktadır. Bu kısmı oldukça önemsiyoruz.

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Nakliye firmamızdan oldukça kolay bir şekilde yardım isteyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizleresamimiyetle destek hizmeti vermektedirler. Müşteri temsilcilerimizin, nakliye firmamızdan fiyat teklifi talep eden müşteriler ile daima olumlu bir iletişim içinde olacaklarından şüphe duymayın. Fiyat teklifleri taşınacak eşyaların ve yüklerin cinsine, ebatına ve ağrılığına bakarak, fiyatı siz müşterilerimize sunmaktayız. Yetkililerimiz, telefon başında müşterilerimizi hiçbir şekildebekletmeden en kısa süre içerisinde fiyat konusunda gereken bilgilendirmeyiyapmaktadırlar.

Ofislerimizde 7/24 olarak telefon başında müşterilerimizintalepleri doğrultusunda hareket etmeyi bekleyen firma yetkililerimiz 365 gün kesintisiz hizmet sağlamaktadırlar. Merak ettiğiniz bütün hizmetlerimiz için mutlaka bizlerle iletişime geçin.

   Arası    Kilometredir.