• Telefon: +90 542 304 4796

  • E-Mail: erkennakliyat17@gmail.com

BİZDEN HABERLER

LAPSEKİ NAKLİYAT

Nakliye kırmızı için karar verirken ilk dikkat edeceğiniz nakliye ücreti olmamalıdır. Çünkü ucuz nakliye sırasında ciddi sıkıntılara maruz kalabilir ve bazı madde zararları uğrayabilirsiniz. Çünkü nakliye ciddi sorumluluk tecrübe ve pratik gerektiren bir iştir. Nakliye firması seçerken göründüğünden daha büyük sorumluluk gerektirdiğini ve ücretinden önce işin profesyonellerini tercih etmeniz gerektiğini unutmayınız da fayda vardır. Çünkü nakliye  taşımacılığında belli süreler olduğu için eşyaların hızlı bir şekilde paketlenmesi ve taşınması gereklidir. Bu sebeple hızlı bir şekilde nakliye yapmak isteyen firma çalışanları eğer tecrübeye sahip değillerse eşyalara ciddi zararlar verebilirler. Bu sebeple evleneceğiniz bu kötü tecrübe sonrası stresli ve üzücü günler yaşayabilirsiniz. Nakliye firmanızı seçerken profesyonel ve nakliye yapmak için belgelere sahip olan firmaları tercih etmenizi öneririz.

NAKLİYE FİRMALARI

Lapseki nakliyat nakliye firmalarında korsan firma ve şahsi kişilerden almış olduğunuz fiyat profesyonel nakliye firmalarına göre daha ucuz olabilir. Kağıthane nakliye firmaları Türkiye’nin her noktasına işyeri, ev ve fabrika taşıma gibi hizmetler verir. Aynı zamanda evden eve taşımacılıkta yapan firmalar oldukça fazladır. Kağıthane nakliye firmalarının internetten araştırıp bileceğiniz gibi sahip oldukları web sayfa üzerinden de ulaşabilirsiniz. Nakliye firmalarının fazlaca artması sebebiyle daha indirimli fiyat vermek için rekabet etmektedirler. Dolayısıyla eşyalarınız taşırken uygun bir fiyat almayı hedeflerimiz normaldir. Fakat dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de nakliye firmasının eşyalarınız taşırken sigortalı taşımasıdır.

ÇALIŞAN KALİTESİ

Kağıthane nakliye firmaları elemanlarını günlük değil sigortalı çalışanlar tercih eder. Lapseki nakliyat ciddi rekabet ortamının oluşması sebebiyle en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmalar en iyi personeli seçmekte yükümlüdür. Aynı zamanda personelin müşteri ile iletişimi güler yüzlü ve saygısı olması bizim için önemlidir. Elemanların sigortalı olması sebebiyle eşyalarınızı paketleyen kişi ile nakliye yapan kişi aynı olacaktır. Bu sebeple sürekli eleman değişmeyecek ve sizinle daha iyi iletişimi olacaktır.

SAHİP OLUNAN BELGELER

Nakliye firmalarında sahip olunması gereken en önemli özellik tecrübeli elemandır. Lapseki nakliyat tecrübeli eleman çalıştıran firmalar hemen fark edilecektir. Kurumsal kimliğe sahip olan firmalarda Ulaştırma Bakanlığı kara ulaştırma Genel Müdürlüğü tarafından bir belge verilmektedir. Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen belge de nakliye firması K 1 ve K 3 yetki belgesine sahiptir. Lapseki nakliyat  firma içinde büyük ve küçük kamyonlarda konuşan kaliteli araç filosu sahip olmalıdır. Çünkü taşınacak eşyaların oranları değişiklik gösterebilir. Sadece parça taşımak istenen eşyalar için büyük bir araçla hizmet vermek doğru olmaz. Bu sebeple taşınacak eşyalar için ilk olarak ikimizden bir kişi gelerek tespit yapar taşınacak eşyaları belirledikten sonra hangi aracın kullanılacağı kesinleşir. Bu keşif sonrası araç belirlendikten sonra fiyat bilgisi de kişilere verilmektedir. Nakliye firmalarının amacı şehir içi ve şehir dışı olmak üzere tüm eşyaları sigortalı bir şekilde garanti altına alarak en iyi hizmeti vermektir.

   Arası    Kilometredir.