• Telefon: +90 542 304 4796

  • E-Mail: erkennakliyat17@gmail.com

Evden Eve Nakliyat çanakkale

 

            Hayatımızda değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Bu değişiklik kimi zaman küçüktür. Bir eşyanın değiştirmekten geçer. Kimi zaman da büyük değişiklikler yapmamız gerekir. Evimizi taşımak gibi. Eşyalarımızı güvenle teslim edecek ve taşıyacak nakliyat firmalarına ihtiyacımız vardır. Zira eşyalar içerisinde sırdan bir koltuk takımı olabileceği gibi değerli bir eşya da olabilir.

            Evden Eve Nakliyat çanakkale olarak bu değerli eşyaları profesyonel ekiplerimiz ile taşıyabileceğiz. İş taşımakla da bitmediğini her iki tarafta biliyor. Taşıma öncesi yoğunluk yaşayabilir eşyaları toplayamayabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz sayesinde aynı eşyalarınızı düzenli bir şekilde toplayabilir kutulara yerleştirebiliriz. Beyaz eşyalarınızı özel maddeden yapılmış naylonlar sayesinde çizilmelere karşı önlem almaktayız.

            Evden Eve Nakliyat çanakkale olarak taşıma işlemi sırasında kesinlikle profesyonel ekipler ile yapmaktayız. Zira taşıma işlemi sırasında eşyalarınız kırılma gibi sorunlar meydana gelebilir. Uzman ekiplerimiz sayesinde taşıma işlemini belirtilen gün ve saat aralığı içerisinde yapmak büyük önem taşımaktadır. Firmamız müşteri ile yapılan sözleşmeye uymaktadır.


Eşyalarınızı Yerleştiriyoruz.


            Evden Eve Nakliyat çanakkale ile taşıma işlemi nakliyattan sonra bitmiyor. Dilerseniz yine uzman ekiplerimiz eşyalarınızı sizin istediğiniz yere sizin istediğiniz tarzda yerleştirme işlemi yapıyoruz. Ayrıca uzman ekiplerimiz ışıklarınızı takabilir veya dilerseniz beyaz eşyalarınız montaj işlemini yapabilir. Bunların hepsini sadece 1 gün içerisinde tamamlıyoruz.

            Nakliyat firmaları arasında bizi farklı kılan özellik müşterilerimize karşı gösterdiğimiz saygıdır. Tüm işlemlerimizi müşterilerimize verdiğimiz zaman diliminde tamamlıyoruz. Bu yaptığımız iş piyasa da diğer firmalardan bizleri ayırıyor. İşimizi severek yaptığımız için müşteri memnuniyeti en üst seviyede bulunuyor.


Eşyalarınızı Sigortalı ve Sözleşmeli Taşıyoruz


            Evden Eve Nakliyat çanakkale olarak yaptığımız tüm nakliyat işlerini sigortalı ve sözleşme ile taşıyoruz. Müşteri bizim ofisimize geldiğinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak sözleşme imzalıyoruz. Sözleşme imzalama aşamasında nakliyat işleminin ne kadar sürede yapılacağı, eşyaların toplanıp toplanmayacağını, eşyaların yerleştirme işleminin yapılıp yapılmayacağını ve ayrıca beyaz eşya, avize gibi ürünlerin montaj işleminin yapılıp yapılmayacağını detaylı olarak sözleşmeye yazıyoruz.

            Sözleşme yapılan müşteri ile mutlaka sigorta işlemini de yapıyoruz. Müşteri gönül rahatlığı ile evini profesyonel ekibimize teslim edebilmektedir. Firma olarak yaptığımız sigorta işlemlerinde mutlaka ve özellikle beyaz eşyalar başta olmak üzere evdeki tüm eşyaları madde madde listeleme yaparak sigorta işlemi yapıyoruz.

            Sigorta işlemini yapmanın en büyük avantajı değerli, değersiz tüm ürünleri sigortalı olmasıdır. Bu özellik yine bizleri diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerden biri olarak bilinir. Zira kırılacak bir ürün veya kaybolacak bir ürün bizleri sizlere karşı sorumlu tutacak ve müşteri memnuniyeti en düşük seviye düşecektir.

            Kaybolan veya kırılan tüm eşyalardan firmamız sorumludur. Müşteri ile yapılan tüm sigorta neticesinde kırılan veya kaybolan tüm eşyaların ücretlerini firmamız karşılamaktadır. Firmamız kırılan veya kaybolan eşyaları tespit ettikten sonra 5 iş günü içerisinde müşteriye ait banka hesabına ürünün değerini yatırmaktadır.

   Arası    Kilometredir.